Про нас

Компанія працює на українському ринку, пропонуючи високоякісну продукцію для будинків та квартир. Співпраця з авторитетними постачальниками комплектуючих та тканин дозволяє досягати бездоганного результату. Кожен виріб виготовляється в індивідуальному розмірі за бажанням замовника. Широкий вибір кольорів та малюнків тканини дозволяє оформити інтер’єр у будь-якому стилі. Багаторічний досвід роботи та добре навчені співробітники є основою успіху компанії Ліарт, яка є виробником та постачальником ролет.

Сфера нашої діяльності – це всі регіони України. Кількість віконних покриттів, що продаються, досягає декількох сотень тисяч на рік. Це число з кожним роком зростає. Зростає та група задоволених клієнтів. Щорічно колекція тканин та матеріалів поповнюється та оновлюється наймоднішими кольорами та візерунками відповідно до світових трендів.

Кожен виріб підбирається індивідуально – від найдрібніших деталей та з урахуванням індивідуальних потреб замовника. Окрім стандартних віконних ролет, ми пропонуємо вироби на замовлення – для житлового, комерційного та промислового секторів. Конкурентні ціни, широкий асортимент, нестандартні рішення, індивідуальний підхід до кожного клієнта, професійні консультації, швидка доставка – аргументи для співпраці з нами. Ми пропонуємо безпечні рішення найвищої якості та відповідаємо найсуворішим стандартам. Ліарт – чудовий партнер для архітекторів, декораторів, будівельників та приватних клієнтів. Запрошуємо до співробітництва. Модні та міцні жалюзі, рулонні штори, ролети від виробника – все це ви знайдете у каталозі liart.in.ua.

Наша компанія спеціалізується на виробництві та всіх видах ремонту віконних жалюзі. Крім обслуговування рулонних штор, ми також переобладнали рулонні штори з ручним управлінням в електричні та обслуговуємо рулонні штори, щоб продовжити термін їхньої служби.

Переваги компанії:

 • понад 5 років на ринку;
 • ми – виробник (власне виробництво, не перепродаж);
 • великий вибір європейських тканин та матеріалів (один найбільших в Україні);
 • гарантія 2 роки (найбільша серед конкурентів);
 • понад 200 відгуків на різних майданчиках;
 • наша продукція має всі сертифікати;
 • перш ніж потрапити до України, продукція отримує обов’язкову сертифікацію санітарно-епідеміологічної експертизи;
 • використовуються матеріали виключно європейської якості таких країн як: Німеччина, Нідерланди, Польща, Туреччина.

Завдяки тому, що ми є досвідченим виробником перелічених вище товарів, будь-який виявлений дефект не є для нас непереборною проблемою. Для нас характерні доброзичливе ставлення до клієнта, професійні консультації, індивідуальний підхід до кожної ситуації, широкий спектр товарів та послуг, висока якість виробів та їх монтажу, швидке та своєчасне виконання замовлень та цінова конкурентоспроможність.

Всі ролети можуть бути зібрані нами або замовлені у нас та зібрані власними силами. Якщо клієнт зацікавлений у придбанні продукту разом із нашою збіркою, ми проводимо безкоштовний вимір, а після того, як наш співробітник представляє зразки матеріалу та вибирає разом із клієнтом, також проводиться детальна оцінка на місці.

Завдяки цьому ви можете заощадити час на пошуку кількох команд, кожна з яких виконуватиме певний обсяг робіт, та довірити роботу нашої компанії, яка виконає їх комплексно та візьме на себе відповідальність за спільну роботу.

Якщо вам потрібна недорога та професійно виконана послуга, зв’яжіться з нами. Вміємо по телефону визначити причину несправності та можливу вартість ремонту – жодних цінових сюрпризів. Запрошуємо вас ознайомитись з нашою пропозицією та скористатися нашими послугами.

Ліарт – це:

 • висока якість використовуваних матеріалів та виробів;
 • досвід та професіоналізм;
 • професійна рада;
 • жодних цінових сюрпризів;
 • мобільність 24 години на добу, 7 днів на тиждень;
 • широкий спектр послуг;
 • письмова гарантія на надані послуги.

Ми стежимо за трендами та постійно розширюємо категорії на нашому сайті новим асортиментом. Якщо ви шукаєте виробника внутрішніх ролет, який запропонує рішення за гарною ціною, звертайтесь до наших спеціалістів. У нас є спеціальні пропозиції для конкретних замовлень, а також ми проводимо індивідуальні оцінки оптом та в роздріб. Так що ви можете бути впевнені, що отримаєте вигідну та привабливу пропозицію, яка виділить нас серед конкурентів.

Щоб купити рольштори, достатньо трьох кроків. Перший крок – вибір товару. Потім вкажіть параметри, які стосуються розміру та кольору. Останній крок – заповнити форму, вибрати доставку та сплатити.