Автоматика для рулонної штори MOSEL

Рулонні штори з електроприводом – відмінне решение для великих отворів и нестандартних вікон, на якіх Досить складно підніматі и опускаті роллшторі вручну. Автоматичні рулонні штори такоже часто встановлюються в Будинка з великою житловий площею, де много віконніх прорізів и Відкриття / закриття рулонних штор на кожному вікні займає много годині и зусіль.

від 2,660
Автоматика для Римської штори SUNNY

Автоматика – це зручний і сучасний варіант управління жалюзі. Внутрікоробной електропривод 12V / Блок живлення 220V / Мінімальна ширина вироби – 540мм

від 4,460
Автоматика для Рулоної штори День-Ніч MOSEL

Автоматика – це зручний і сучасний варіант управління жалюзі. Системи і тканини спеціально призначені для великих отворів і вікон, де управляти можливо за допомогою автоматики
Харчування 220V.Мощность 120W.Внутрівальний привід. Кількість оборотів 19 об \ хв. Мінімальна ширина вироби 600мм

від 2,660
Автоматика для Дерев’яних жалюзі Стандарт 50мм DOOYA

Автоматика виробництва Dooya надійно зарекомендувала себе роками експлуатації. Автоматичними горизонтальними жалюзі можна управляти на відстані за допомогою пульта. Не потрібно обходити кожне вікно в будинку – ви просто натискаєте на кнопку, а електромотор призводить конструкцію в рух.

від 4,180
Алюмінієві жалюзі система MAGNUS

Жалюзі Magnus-це алюмінієві горизонтальні жалюзі на сучасному моноуправленіі, що дозволяє управляти системою за допомогою одного ланцюга. Карниз виконаний із сталевого профілю і встановлюється за допомогою поворотних twist кронштейнів.

від 570
Вертикальні жалюзі Похилі під замовлення

Похилі вертикальні жалюзі встановлюються для зашторювання вікон з нестандартною конфігурацією. Основна відмінність – похиле положення карниза, яке визначається кутом нахилу і ламелями різної висоти.

від 1
Римська штора на мотузковому механізмі

Класична римська штора складається з карниза і полотна тканини, яке, за допомогою спеціального механізму, піднімається і опускається. До полотну горизонтально пришиті стрижні, завдяки яким, при піднятті в вгору утворюються складки.

від 485
Римська штора на ланцюгово-роторному механізмі

Римська штора на ланцюговий-роторному карнизі відрізняється від мотузкового тільки варіантом управління. За допомогою ланцюжка приводиться в рух блок, тягне за собою нитки, прикріплені до штори.

від 1,115
Римська штора День-Ніч TWIN

Система з одного карниза і двох римських штор з різними категоріями тканин (тюль для денної експлуатації та затіняюча тканину для захисту від світла і сторонніх поглядів вночі). Кожна штора має свою сторону управління.

від 1,020
Римська штора c Фотодруком

Римські штори з фотодруком – це стильні рішення для будь-якого інтер’єру. Зображення виходять чіткими і насиченими, вони з часом не втрачають своєї яскравості, не вигоряють на сонці.

від 950
Римська штора Нестандартна

Можливість встановити Римську штору для віконних прорізів нестандартних форм завдяки спеціальній розробленої конструкції. Трапеції, трикутники, мансарди

від 680
Рулонна штора закрита система BAMAR

Система в коробі на пружинному механізмі підходять для установки як на звичайні вікна, так і на мансардні. Ролети можна встановити коробом вниз, збоку або встановити виріб з двома коробами на єдиних напрямних.

від 398